Nowość w planach Business Office 365!

2016-12-02

Już od pierwszego grudnia Microsoft Access będzie stopniowo udostępniany dla subskrybentów Office 365 Business i Business Premium. Użytkownicy uzyskają dostęp do nowej aplikacji po kolejnej aktualizacji między 1 grudnia 2016 roku, a 30 stycznia 2017 roku.

Access będzie w dalszym ciągu zawarty w planach Office 365 ProPlus, E3 i E5.

 

W każdym przedsiębiorstwie, mamy do czynienia z danymi, ich przetwarzaniem oraz analizą. Warto uświadomić sobie wartość analityki danych i wdrożenia odpowiedniego rozwiązania, gdyż dzięki temu możemy sprawniej zarządzać firmą.

 

Program Access stanowi rozbudowaną platformę projektowania rozwiązań do zarządzania bazami danych za pomocą łatwych w użyciu narzędzi dostosowywania. Służy do tworzenia już nie tylko baz danych, lecz także opartych na przeglądarce aplikacji baz danych.

Access umożliwia użytkownikom tworzenie aplikacji biznesowych, gromadzenie i analizowanie danych z wielu źródeł oraz śledzenie wszelkiego rodzaju danych, od listy kontaktów z klientami do optymalnego zarządzania zasobami.

Program bazodanowy firmy Microsoft umożliwi Państwu również szybkie tworzenie niestandardowych aplikacji bez pomocy dewelopera, tworzenie łatwych w użyciu aplikacji, które powstają wraz z Państwa firmą oraz łatwiejsze udostępnianie danych i kontrolowanie dostępu do nich.

Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji na temat dynamicznie zmieniających się planów Office 365.