Auditoria Partnerem Roku Microsoft 2014 w kategorii SAM Engagement

2014-10-21

Auditoria została nagrodzona tytułem Partnera Roku Microsoft w kategorii SAM Engagement. Wyróżnienie zostało przyznane podczas corocznej konferencji Microsoft Partner Strategy Conference, która odbyła się w dniach 15-16 października w Serocku.

Wyróżnienie potwierdza, iż nasze wieloletnie doświadczenie oraz jakość świadczonych usług została doceniona nie tylko przez rynek i klientów, ale także przez firmę Microsoft.

Tytuł Microsoft Partner of The Year został nam przyznany za najwyższą sprzedaż licencji GGWA wśród partnerów SAM (40% udziału wśród partnerów SAM), aktywne wspieranie rozwiązań z rodziny Office365, a także za wykonanie pierwszego w Polsce projektu Software Asset Management w oparciu o platformę Microsoft Azure.

Sukces zawdzięczamy naszym pracownikom oraz konsekwentnej realizacji wcześniej określonej misji firmy, jaką jest dostarczanie rozwiązań i usług, które wspomagają zarządzanie infrastrukturą IT, obniżają koszty ponoszone na jej utrzymanie, a także podnoszą poziom jej bezpieczeństwa.