Auditoria w Monte Carlo

2017-07-04

Dla wielu firm czerwiec jest miesiącem intensywnej pracy, dla nas również. Przed wakacjami wiele firm decyduje się na zakup licencji i zakończenie trwających projektów. Spora część z Państwa zakupuje w tym okresie produkty Microsoft, gdyż można je nabyć w naprawdę atrakcyjnych cenach, a my mamy ręce pełne pracy. Jest to naprawdę bardzo pracowity okres. Wakacje coraz bliżej, a zadań coraz więcej.


Jak więc przygotowaliśmy się na to „zakończenie sezonu”?
Auditoria wraz z innymi największymi partnerami Microsoft w Polsce w towarzystwie dystrybutora AB S. A. odwiedziła Monte Carlo i tamtejsze wyścigi formuły 1. Była to idealna okazja do wspólnej integracji oraz krótkiego, aczkolwiek efektywnego nabrania sił przed jednym z intensywnych miesięcy w tym roku.

Rywalizacja na torze była bardzo zacięta, pogoda i 40-sto stopniowy upał również dawał się we znaki, jednak wyjazd ten był dla nas nieocenioną chwilą oddechu. Możliwość spotkania osób, z którymi na co dzień współpracujemy, a niekiedy nawet rywalizujemy, była niezapomnianym przeżyciem. Wszyscy bawili się świetnie i wspólnie spędzaliśmy czas nie tylko na trybunach.
Było to wspaniałe wyróżnienie dla naszej firmy za ponadprzeciętne wyniki osiągane przez cały rok.