Dziękujemy za wspólny rok 2015

2016-01-07

Rozpoczynamy nowy rok, jednak nie zapominamy o tych, którzy przyczynili się do wielu osiągniętych przez nas sukcesów w minionym 2015 roku. Dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy. 

Na początek chcieliśmy podziękować wszystkim naszym klientom, partnerom i wspólnikom, za dotychczasową współpracę, ponieważ bez Państwa nie udałoby się osiągnąć tylu sukcesów w minionym roku.

Rok 2015 był dla nas bardzo urozmaicony pod kątem wielu ciekawych projektów oraz zdobywanego doświadczenia z najróżniejszych obszarów. Z końcem roku nasza firma osiągnęła status Microsoft Gold w nowych kompetencjach m.in. Small and Midmarket Cloud Solutions oraz Hosting.

W kolejny rok wkraczamy z nowymi planami, a ciągłe stawianie nowych celów sprawia, że pracownicy firmy Auditoria nieustannie podejmują nowe wyzwania i kolejne ścieżki rozwoju, aby w dalszym ciągu móc świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy pewni, że długofalowa współpraca z naszą firmą przyniesie widoczne efekty, które w zauważalny sposób przełożą się na wymierne korzyści, czego Państwu serdecznie życzymy.