Koniec wsparcia Windows Server 2003

2015-05-19

Zakończenie wsparcia będzie miało wpływ na wszystkie serwery z systemem Windows Server 2003/R2. Właśnie dlatego teraz jest najlepszy moment, aby klienci zaczęli planować migrację.

Od lipca 2015 ceny wszystkich licencji dostępowych User CAL (na użytkownika) wzrastają o 15%! Zachęcamy więc do zakupów licencji serwerowych do końca czerwca.

Świat technologii informatycznych zmienił się w ciągu ostatnich 5-10 lat nie do poznania. Nastąpiła eksplozja wolumenu i typów danych, z którymi mamy do czynienia na co dzień, moc serwerów pomnożyła się wielokrotnie, a urządzenia przenośne są znacznie szybsze niż komputery PC sprzed zaledwie kilku lat.
Windows Server 2012 R2 pomaga małym i średnim firmom skorzystać z dzisiejszych rozwiązań technologicznych i jest przygotowany na przyszłość. Pozwala w pełni wykorzystać możliwości współczesnego sprzętu serwerowego, jak i rozszerzyć możliwości pracowników o zdalny, bezpieczny dostęp do zasobów firmy - z dowolnego miejsca w dowolnym czasie. Zachęcamy do uaktualnienia oprogramowania Windows Server tak, aby móc skorzystać z potencjału już dostępnej technologii i stawić czoła przyszłym wyzwaniom IT.

W związku z powyższym, zapraszamy do kontaktu z firmą Auditoria. Doradzimy Państwu najbardziej korzystne w Państwa biznesie rozwiązanie oraz zaproponujemy najlepsze ceny licencji OPEN.

Marta Czapik
marta.czapik@auditoria.pl
533 021 501