Zdobyliśmy kolejną złotą kompetencję

2016-01-05

Microsoft Gold Small and Midmarket Cloud Solutions to najwyższy z możliwych statusów partnerstwa z firmą Microsoft. Uzyskana złota kompetencja, potwierdza naszą wiedzę i doświadczenie w zakresie rozwiązań cloudowych.

Microsoft Gold Small and Midmarket Cloud Solutions to najwyższy z możliwych statusów partnerstwa z firmą Microsoft, którą posiada tylko elitarne grono partnerów Microsoft. Jako jedni z sześciu partnerów w Polsce weszliśmy w jej posiadanie pokonując ciężką drogę pełną wielu wyzwań i trudności. Kompetencja ta pozwala na profesjonalną i kompleksową realizację potrzeb Klienta na najwyższym poziomie.

Liczne wdrożenia oraz realizacje projektów zakończonych sukcesem w 2015 roku, pozwoliły nam rozwinąć skrzydła w chmurze. Nasi pracownicy codziennie zdobywają nowe doświadczenie i nieustannie poszerzają swoją wiedzę z zakresu Office 365 oraz Azure. Potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas usług są między innymi złote kompetencje Microsoft Partner jakie już posiadamy oraz zdobyte w minionym roku osiągnięcia i wyróżnienia.

5 miejsce w Polsce w zakresie sprzedaży oraz wdrożeń usług chmurowych, potwierdza liczbę zrealizowanych projektów i zakończonych kontraktów. Jesteśmy pewni, że rozwój i żądza wiedzy naszego zespołu, sprawi, że umiejętności naszych specjalistów będą zawsze na najwyższym poziomie, dzięki czemu zadowolenie naszych klientów będzie cały czas wzrastać.