Najbezpieczniejszy pakiet Office w historii

2016-01-22

W grudniu 2015 roku pojawił się nowy plan Office 365 Enterprise E5. Posiada podstawową funkcjonalność planu E3 rozbudowaną o zarządzanie połączeniami telefonicznymi opartymi na chmurze, konferencje PSTN, nowoczesne zabezpieczenia na najwyższym poziomie oraz narzędzia do analizy dzięki raportom usługi Power BI.


Zaawansowane zabezpieczenia danych czyli jeszcze bardziej udoskonalona ochrona prywatności, większa przejrzystość oraz ulepszona kontrola użytkowników.

Narzędzia do analizy do szczegółowego wglądu w dane użytkowników (Power BI) i organizacji (Analiza Delve). Monitorowanie danych i analiza nigdy nie była tak prosta w obsłudze, a tworzenie raportów możemy teraz wzbogacić o atrakcyjne wizualizacje danych.

Konferencje PSTN umożliwiają zaproszonym osobom dołączanie do spotkań w programie Skype dla firm przez dzwonienie z telefonów stacjonarnych lub komórkowych. Z niecierpliwością czekamy na dostępność tej usługi w Polsce.
Możliwość dzwonienia na spotkanie stanowi opcję dodatkową obok dołączania za jednym naciśnięciem na komputerze, na smartfonie oraz w przeglądarce i umożliwia dołączanie do spotkania online nawet w miejscach bez dostępu do Internetu. Uczestnicy spotkania w programie Skype mogą dołączać do niego, dzwoniąc z niemal dowolnego urządzenia, a organizatorzy mogą dołączać uczestników, dzwoniąc do nich

Centrala PBX w chmurze do zarządzania połączeniami opartego na chmurze umożliwia nawiązywanie, odbieranie i przełączanie połączeń między szerokim zakresem urządzeń. 

Chcesz wiedzieć więcej? 
Skontaktuj się z nami:
biuro@auditoria.pl
533 021 501