Software Asset Management - webinar

2018-08-09



Zapraszamy na pierwsze darmowe szkolenie na temat Software Asset Management

Partner Microsoft opowie jak zapanować nad licencjami, przekaże właściwe praktyki zarządzania oraz cenne rady.

Już w piątek 31.08.2018 o godz. 10:00 firma AUDITORIA opowie jak przygotować się do procesu SAM oraz jakie korzyści wynikają z wdrożenia najlepszych praktyk zarządzania licencjami.

 

1. Zyskaj przewagę konkurencyjną

Nowe technologie pozwalają wyprzedzić konkurencję i zyskać przewagę, ale jak właściwie je kupić, wdrożyć i rozwijać?

2. Zwiększ efektywność całej organizacji

Zoptymalizowanie kluczowych procesów biznesowych w organizacji, pozwoli wygenerować spore oszczędności czasu, który przyczynia się do wzrostu produktywności.

3. Obniż całkowite koszty posiadania oprogramowania

Koszt oprogramowania to nie tylko kwota widziana na fakturze zakupowej. Ważna jest analiza całego cyklu życia i optymalizacja na każdym jego etapie.


Prowadzący:

Marcin Wojna
Od 17 lat w branży IT, od 2001 jestem bezpośrednio związany z technologiami Microsoft. Posiadam certyfikaty Microsoft MCP, MCTS w zakresie Software Asset Management, licencjonowania, Office365 oraz Windows Server 2012, Adobe Cerified Sales Professional, Symantec Sales Expert. W IT najbardziej interesuje mnie zarządzanie zasobami oprogramowania, licencjonowanie oraz nowe technologie Microsoft. Prywatnie interesuję się nowymi technologiami, muzyką niezależną, turystyką offroad, wędkarstwem oraz niebanalnym kinem.

Dołącz do darmowego szkolenia 31.08.2018 (piątek) o godz. 10:00, aby dowiedzieć się, jak SAM może pomóc Twojej organizacji Czytaj więcej »
Prześlij mail na biuro@auditoria.pl z potwierdzeniem rejestracji na szkolenie. 

Podziel się z nami swoimi wątpliwościami z zakresu licencjonowania i śledź nas na LinkedIn, aby być na bieżąco z nowościami.