KOMPETENCJE MICROSOFT

Jesteśmy zaufanm partnerem Microsoft. Specjalizujemy się we wdrażaniu procesu Software Asset Management, przeprowadzaniu audytów oprogramowania i audytów informatycznych. Należymy do grupy partnerów Microsoft z najwyższym statusem partnerstwa w zakresie Software Asset Management. Nasz zespół tworzą specjaliści, których kompetencje potwierdzone są licznymi certyfikatami, ukończonymi szkoleniami, a także dziesiątkami projektów i wdrożeń – nie tylko w zakresie Software Asset Management.

Small and Midmarket Cloud Solutions

Microsoft Gold Windows and Devices to najwyższy z możliwych status partnerstwa z firmą Microsoft. Kompetencja potwierdza nasze przygotowanie w zakresie dostarczania najnowocześniejszych rozwiązań IT dla małych i średnich firm.

Windows and Devices

Microsoft Gold Windows and Devices to najwyższy z możliwych status partnerstwa z firmą Microsoft. Kompetencja potwierdza nasz wysoki poziom wiedzy i doświadczenia w zakresie zarządzania systemami klienckimi z rodziny Microsoft Windows, a także wdrażania zaawansowanych opcji zabezpieczeń w systemach Windows 10.

Microsoft Authorized Education Reseller

Uzyskana autoryzacja uprawnia naszą firmę do sprzedaży oprogramowania dla szkół, uczelni wyższych i innych jednostek edukacyjnych w ramach programów licencyjnych oferowanych dla tych podmiotów przez Microsoft.

Collaboration and Content

Microsoft Silver Collaboration and Content potwierdza nasze doświadczenie w dostarczaniu technologii umożliwiającej wspólną pracę w oparciu o rozwiązanania firmy Microsoft.

Cloud Productivity

Microsoft Silver Cloud Productivity potwierdza nasze doświadczenie w dostarczaniu i wdrażaniu najnowszych rozwiązań opartych na chmurze.

Datacenter

Kompetencja potwierdza naszą wiedzę w zakresie projektowania i wdrażania rozwiązań związanych z infrastrukturą IT opartych na technologiach Microsoft Server, Microsoft Hyper-V i Microsoft System Center.

Masz pytania odnośnie kompetencji Microsoft ?

Skontaktuj się z nami