Nasi partnerzy

Od początku naszej działalności budujemy jakość usług i rozwiązań opartą na ścisłej współpracy z partnerami biznesowymi. Uczestniczymy w wielu programach partnerskich potwierdzających nasze kompetenje, a także staramy się, aby portfolio naszych usług było budowane zawsze w oparciu o najnowsze technologie. Poniżej przedstawiamy wybrane firmy partnerskie.

Microsoft

Microsoft jest liderem branży nowych technologii – dostawcą urządzeń i usług dla konsumentów oraz klientów instytucjonalnych i komercyjnych, które pomagają w pełni realizować ich potencjał.

Wśród sztandarowych produktów oferowanych przez Microsoft jest system operacyjny Windows. Wraz z premierą Windows 8 – dostępnego już w najnowszej wersji Windows 8.1 – firma wprowadziła na rynek pierwszy, obsługiwany dotykowo system operacyjny z rodziny Windows, który działa na tradycyjnych komputerach oraz urządzeniach z ekranami dotykowymi, w tym również na tabletach PC. Równocześnie z premierą Windows 8 Microsoft wprowadził na rynek pierwszy komputer sygnowany własnym logo – Microsoft Surface. System operacyjny Windows dostępny jest również w wersjach na platformę mobilną – Windows Phone oraz platformę serwerową – Windows Server.

Kluczową pozycję w portfolio firmy zajmuje również Microsoft Office, powszechnie używany zestaw aplikacji wspierających komunikację i produktywność. Pod nazwą Microsoft Office 2013 jest on dostępny w formie tradycyjnego oprogramowania instalowanego na urządzeniu. Jednocześnie pod nazwą Office 365 udostępniany jest jako zestaw aplikacji online albo instalowanych na urządzeniu, wraz z dodatkowymi usługami w chmurze, które w pełni wspierają mobilny styl pracy. Ponadto w ofercie spółki znajdują się również rozwiązania wspierające zarządzanie z rodziny Microsoft Dynamics.

Microsoft jest także liderem w zakresie rozwiązań dostarczanych w formie usług w modelu cloud computing i jako jedyny dostawca posiada kompleksową ofertę zarówno infrastruktury, platformy programistycznej oraz aplikacji w chmurze obliczeniowej. Całe środowisko tworzy spójną platformę Cloud OS, działającą w oparciu o m.in. Microsoft Azure.

Rozwiązania chmurowe oferowane przez Microsoft mogą być dostarczane klientom w modelu chmury publicznej, ale również w modelach chmury prywatnej oraz hybrydowej, która jest połączeniem obu modeli dostosowanym do potrzeb klienta.

Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia blisko 100 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym około 350 osób w Polsce.

Axence

Rozwiązania Axence przeznaczone są dla firm oraz instytucji niezależnie od profilu ich działalności; posiadających sieci składające się zarówno z kilku, jak i z kilku tysięcy urządzeń. Nasze oprogramowanie odpowiada nie tylko na potrzeby administratorów sieci i specjalistów odpowiedzialnych za infrastrukturę i bezpieczeństwo IT, ale również kadry zarządzającej.

Odnotowaliśmy już ponad 500 000 instalacji naszego oprogramowania na całym świecie i liczba ta stale się powiększa.

Adobe

Firma Adobe Systems jest jednym z najbardziej znanych na świecie producentów oprogramowania adresowanego do szerokiej rzeszy artystów, przedsiębiorców, filmowców, wydawców, fotografów, architektów i projektantów.

Wśród najważniejszych produktów firmy Adobe są:

 • programy do tworzenia, organizowania i przeglądania plików PDF (Adobe Acrobat, Adobe Reader),
 • programy do edycji obrazów cyfrowych (rodzina programów Adobe Photoshop),
 • programy dla profesjonalistów w dziedzinie wideo i audio (Adobe Video Bundle, Adobe Premiere, Adobe After Effects, Adobe Audition),
 • programy do druku i publikacji w sieci (Adobe Creative Suite, Adobe Illustrator, Adobe Web Bundle).

Nasza firma posiada status Adobe Certified Reseller

Symantec

Symantec oferuje rozwiązania zabezpieczające, do obsługi pamięci masowych oraz do zarządzania systemami, aby pomóc firmom i klientom indywidualnym w bezpieczny sposób zarządzać danymi.

Symantec jest również jedną z wiodących firm na rynku oprogramowania do kompleksowej ochrony komunikacji sieciowej, posiadając w swojej ofercie rozwiązania dla komunikatorów internetowych, programy antyspamowe, antywirusowe, sprawdzające zgodność prawną, sprawdzające treści, czy archiwizujące wiadomości.

Optimus

We wrześniu 2013 marka Optimus powróciła na rynek  nie tylko jako producent komputerów i serwerów, ale także jako dostawca i integrator  usług informatycznych.

Tym samym, pojawiła się na rynku nowa, innowacyjna jakość biznesu. Jego koncepcja jest ściśle oparta na kompleksowej współpracy z Partnerami oraz pełnym wsparciu przed i posprzedażowym.

Optimus oferuje nie tylko produkty, ale przede  wszystkim  wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie najlepszych polskich specjalistów rynku IT.

Poprzez starannie zbudowaną sieć partnerską oraz wysokiej jakości  produkty i usługi, Optimus stał się atrakcyjnym dostawcą kompleksowych rozwiązań IT w całym kraju.

HP

Firma HP dostarcza niezbędną technologię wykorzystywaną w biznesie i w życiu codziennym. Rozwiązania firmy obejmują infrastrukturę informatyczną, komputery osobiste i urządzenia dostępowe, usługi globalne oraz rozwiązania w zakresie druku i przetwarzania obrazu dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, a także małych i średnich firm.

W roku 2002 przeprowadzona została fuzja z firmą Compaq Computer Corporation.

W zakres oferty firmy wchodzą:

 • komputery i stacje robocze,
 • notebooki,
 • drukarki i urządzenia wielofunkcyjne,
 • komputery kieszonkowe,
 • monitory i projektory,
 • skanery,
 • aparaty cyfrowe, drukarki fotograficzne, materiały eksploatacyjne i akcesoria,
 • pamięć masowa,
 • serwery,
 • produkty sieciowe.

Masz pytania odnośnie naszych Partnerów ?

Skontaktuj się z nami