O Firmie Auditoria

Auditoria to firma, którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży IT.

Naszą specjalnością są projekty związane z doradztwem i optymalizacją licencyjną, wdrażanie procesu zarządzania oprogramowaniem (Software Asset Management) oraz projekty obszarowe, tzw. Solution Assessment, których celem jest opracowywanie rekomendacji w zakresie:
  • rozwiązań chmurowych (jak przejść do chmury, jak zoptymalizować posiadaną infrastrukturę IT), 
  • cyberbezpieczeństwa (jakie technologie i praktyki wspierają zabezpieczenie danych) 
  • komunikacji (jak usprawnić procesy przy wykorzystaniu takich narzędzi jak np.: Microsoft Teams, Sharepoint Online, Exchange Online). 
Prowadzimy również szkolenia oraz warsztaty licencyjne i technologiczne.

Misja

„Dostarczamy wiedzę oraz rekomendacje, które pomagają firmom lepiej wykorzystywać zasoby informatyczne, obniżać koszty działania, a także podnosić poziom bezpieczeństwa. Interesuje nas wyłącznie realizacja projektów na najwyższym możliwym poziomie.”
 

Zespół

Jesteśmy grupą pasjonatów technologii, których cechuje nieustanna chęć rozwoju i wprowadzania innowacji. Od zawsze chcemy dawać z siebie więcej, niż się tego od nas oczekuje. Każdy z nas wnosi do zespołu inne umiejętności, dzięki czemu tworzymy unikatowy zestaw kompetencji – od zaawansowanego licencjonowania po wysokie umiejętności techniczne i szkoleniowe.

Klienci

Pracujemy z organizacjami o różnej wielkości i specyfice działania. Prowadzimy projekty w firmach i instytucjach, które posiadają od 10 do 15 000 komputerów na terenie całej Europy, każdorazowo dostosowując realizację projektu do indywidualnej charakterystyki klienta. Miarą naszego sukcesu jest wysoki poziom satysfakcji naszych klientów.